Cześć!


Nazywam się Bartosz Dąbrowski i tworzę markę fotograficzną „Drewniany Fotograf”. Na codzień specjalizuję się przede wszystkim w fotografii ślubnej i fotografii rodzinnej.

Czym jest dla mnie fotografia? Nośnikiem ulotnych chwil! Ludzkie wspomnienia dość szybko się zacierają. Podczas swojej pracy, dyskretnie staram się uchwycić wszystkie ulotne chwile, a wraz z nimi emocje towarzyszące w tych szczególnych momentach. Fotografuję w naturalny, niereżyserowany sposób. Pracuję w oparciu o minimalizm, gesty i detale. Obserwuję, słucham i przewiduje. Tak tworzę Waszą historię w moim obrazie. W fotografowaniu najwięcej radości sprawia mi możliwość pracy dla innych. Zawsze nowo poznani ludzie, ich historie, oczekiwania są dla mnie inspiracją. To dzięki nim wciąż się rozwijam, dla Was i dla siebie, dzięki czemu mogę robić to co kocham.

W życiu zawsze stawiam sobie konkretne cele i bezwarunkowo do nich dążę. Nieustanie rozwijam swój warsztat fotograficzny. Moim marzeniem, które udało się zrealizować było studiowanie na „filmówce”. Obecnie jestem absolwentem wydziału fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Ponadto cały czas pogłębiam swoją wiedzę, jak i umiejętności na różnego rodzaju warsztatach fotograficznych.

Prywatnie? Bardzo dużo czasu spędzam na długich spacerach pokonując około 10-15 km dziennie. Rozwijam swoje inne pasje tj. marketing i sprzedaż. Spędzam czas z bliskimi mi osobami, a także działam społecznie pełniąc funkcję Komendanta Hufca ZHP.

Zapraszam Was do mojego świata fotografii. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, czego efektem będzie nasza wspólna współpraca.

Chcecie poznać mnie bliżej? Zapraszam na wspólne spotkanie przy kawie!