Cześć!


Nazywam się Bartosz Dąbrowski i tworzę markę fotograficzną „Drewniany Fotograf” specjalizującą się przede wszystkim w fotografii ślubnej i rodzinnej. Fotografia jest moją wieloletnią pasją. W życiu stawiam sobie konkretne cele i bezwarunkowo do nich dążę. Nieustanie rozwijam swój warsztat fotograficzny. Ukończyłem fotografię w Warszawskiej Szkole Filmowej. Ponadto cały czas pogłębiam swoją wiedzę, jak i umiejętności na różnego rodzaju warsztatach fotograficznych.

Fotografia jest dla mnie nośnikiem ulotnych chwil. Ludzkie wspomnienia dość szybko się zacierają. Podczas swojej pracy, dyskretnie staram się uchwycić wszystkie ulotne chwile, a wraz z nimi towarzyszące w tych szczególnych momentach Wam emocje. Fotografuję w naturalny, niereżyserowany sposób. Pracuję w oparciu o minimalizm, gesty i detale. Obserwuję, słucham i przewiduje. Tak tworzę Waszą historię w moim obrazie. W fotografowaniu najwięcej radości sprawia mi możliwość pracy dla innych. Zawsze nowo poznani ludzie, ich historie, oczekiwania są dla mnie inspiracją. To dzięki nim wciąż się rozwijam, dla Was i dla siebie, dzięki czemu mogę robić to co kocham.

Zapraszam Was do mojego świata fotografii. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, czego efektem będzie nasza wspólna współpraca.